Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 01:01, 22.07.2024 r.

II edycja Forum Innowatorów ESG

Polskie Stowarzyszenie ESG organizuje po raz drugi Forum Innowatorów ESG. W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 6 - 7 grudnia stacjonarnie w Warszawie. Będzie ją można oglądać także online. Polska Izba Biegłych Rewidentów jest patronem honorowym wydarzenia.

28 listopada 2023

Konferencja poświęcona tematyce ESG, stanowić będzie podsumowanie roku w zakresie odpowiedzialności społecznej, środowiskowej i zarządzania w biznesie.

Jak zapowiada Polskie Stowarzyszenie ESG, forum przyciągnie przedstawicieli różnych branż, liderów biznesu, przedsiębiorców, naukowców oraz aktywistów społecznych, którzy chcą wspólnie pracować nad lepszą przyszłością.

Podczas konferencji oprócz dyskusji panelowych zaplanowano premierę II edycji Ogólnopolskiego Raportu ESG: "Szanse i ryzyka", a także warsztaty oraz sesje networkingowe. Z programem forum można się zapoznać pod linkiem: https://foruminnowatorowesg.pl/program/

Udział w konferencji w formule online jest nieodpłatny, ale konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie wydarzenia: https://foruminnowatorowesg.pl/bilety/

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl