Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 08:44, 29.02.2024 r.

Rośnie popularność PIBR w mediach społecznościowych

Już ponad 6000 osób obserwuje profil Polskiej Izby Biegłych Rewidentów prowadzony w serwisie LinkedIn

24 stycznia 2023

Aktywność informacyjna samorządu biegłych rewidentów widoczna jest na wielu polach. Ważnym kanałem komunikacji z biegłymi rewidentami pozostaje strona internetowa, która oprócz publikowanych na bieżąco artykułów w sekcji „Aktualności” zawiera także olbrzymią i stale rozbudowywaną bibliotekę dokumentów, regulacji, opracowań i formularzy.

Coraz większą popularnością cieszą się profile Polskiej Izby Biegłych Rewidentów w mediach społecznościowych. Liczba obserwujących profil PIBR na Facebooku sięga niemal 1900 osób. Natomiast profil na LinkedIn cieszy się jeszcze większą popularnością - obserwuje go już ponad 6100 osób.

Obydwa prowadzone przez PIBR kanały komunikacyjne w mediach społecznościowych służą temu samemu celowi – szybkiemu przekazywaniu informacji biegłym rewidentom oraz innym osobom zainteresowanym branżą audytu. Na LinkedIn i Facebooku nie tylko zachęcamy Państwa do przejścia na stronę www PIBR w poszukiwaniu rozszerzonej informacji nt. działań samorządu, ale i przedstawiamy treści publikowane przez media, organizacje biznesowe czy instytucje państwowe.

Osoby, które jeszcze nie polubiły naszych profili na Facebooku i LinkedIn zachęcamy do wejścia na profile PIBR w tych platformach i do śledzenia naszych wpisów:

 

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl