Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 21:58, 17.04.2024 r.

Joanna Chwaścikowska-Karwacka

Joanna Chwaścikowska-Karwacka

Zastępca Prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania Polish Open University oraz podyplomowych studiów Rachunkowość i kontrola finansowa na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Od uzyskania tytułu biegłego rewidenta w 2010 r. nieprzerwanie wykonuje zawód biegłego rewidenta przeprowadzając przeglądy i badania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych.

Wspólnik w EOL Księgowość Olechowski i Wspólnicy Spółka jawna, gdzie zajmuje się doradztwem w zakresie finansów i księgowości, w tym planami podziałów, połączeń i przekształceń spółek.

Aktywny członek samorządu biegłych rewidentów, zarówno na szczeblu regionalnym, jak i centralnym.

Od 2015 r. członek Regionalnej Rady Regionalnego Oddziału PIBR we Wrocławiu; w kadencji 2023-2027 pełni funkcję zastępcy prezesa w tamtejszym oddziale.

W latach 2019-2023 członek Krajowej Rady Biegłych Rewidentów. W obecnej kadencji jest zastępcą prezesa KRBR oraz przewodnicząca Komisji ds. szkoleń oraz Komisji organizacyjno-programowej ds. Dorocznej Konferencji Audytingu, a także członek Komisji ds. organizacyjnych.  

Wykładowca w ramach szkoleń obligatoryjnych dla biegłych rewidentów oraz szkoleń dla doradców podatkowych z zakresu rachunkowości.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl